پوشش تصویری و پخش زنده

پوشش تصویری چند جانبه و لایو ایونت / رویداد

پوشش تصویری ایونت ، همایش، رویداد با تجهیزات به روز و ویژه محیط کاملی را در همه زوایا بصورت پخش زنده بر روی LCD شهری ، LED Wall و لایو در انواع پلتفرم‌ها

امکانات ویژه تصویربرداری (پوشش تصویری و پخش زنده)

🚩 سیار

 با در اختیار داشتن چندین واحد سیار مجهز، آمادگی دارد تا در سریعترین زمان ممکن و در هر مکان، پوشش تصویری و پخش زنده رویداهای گوناگون را پوشش دهد.

🎥 فیلم برداری همزمان از کل محیط

فیلمبرداری با استفاده از یک، دو و یا چند دوربین به صورت همزمان و با کیفیت 4k و Full HD و با تصویرداران و فیلمبرداران خبره صدا و سیما

🎬 تدوین در لحظه

تدوین در لحظه ویدیوها و دوربین‌های ضبط شده

🔴 فایل ویدیو کامل / نهایی رکورد شده لایو کل برنامه

📼 ویدیو خلاصه رویداد (تا سه دقیقه)

💼 مدیـــریت حرفه ای

با کمک تیم حرفه ای 🎬 کارگردانی 💬 سناریو / برنامه اختصاصی 📑 دکوپاژ و استوری بورد 🙋‍♂️ استفاده از مدل یا بازیگر 📋 دکورسازی و طراحی صحنه تلویزیونی حاضر در صحنه تصاویر هنری زیبایی خلق می‌گردد.

🖥️ نمایش‌محتوا (PlayOUT)

با استفاده از تجهیزات کارگردانی سر صحنه (تدوین همزمان) می‌توانیم با کیفیت بسیار بالا پاورپوینت، اسلاید و فیلم‌های مستند، گزارش‌های تصویری و گراف‌های آماری را در محل برگزاری رویداد پخش و در پخش زنده نیز ادغام نماییم.

🔊 صدابرداری

ما با تنظیم صدای محیط، نصب میکروفون یقه‌ای (هدمیک و HF) به سخنرانان، تنظیم خروجی صدای مناسب جهت بینندگان و دنبال‌کنندگان غیرحضوری، بسته و باز کردن صدای سخنران و کلیپ‌ها با استفاده از تجهیزات صدابرداری و با کمک صدابردار حرفه‌ای صدای بسیار مطلوبی را خواهیم داشت.

📺 پخش‌زنده / لایو استریم پخش زنده از پلتفرم‌ها

با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و متخصص حوزه پخش زنده (لایو استریمینگ) برنامه از زمان شروع تا زمان پایان مانند برنامه‌های مختلف تلویزیونی با کیفیت بالای تصویر و صدا در پلتفرم‌های درخواستی مانند آپارات، سایت اختصاصی شرکت، اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب، سایت میزبان پخش می‌گردد.

📺 نمایشگر

🖥️ نمایش لایو  خروجی تصویر HDMI از سویچ مرکزی برای نمایش زنده تصویر در مانیتور مرکزی 🔭 ویدیو پرژکتور 🖥️ تلویزیون شهری ( LED شهری) 🔊 سیستم صوت در محل رویداد با توجه به میزان گستردگی و تعداد نفرات حاضر در سالن در یک یا چند نقطه با نظر کارشناسی نصب و در برنامه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

⚡ امکانات حرفه‌ای و کامل در صحنه

با استفاده از تجهیزات صدا و سیما و دستگاه‌های حرفه‌ای (مانند دوربین سه پایه ، رونین ، کرین هلی شات ،  نور پردازی و …) از زوایای مختلف برنامه شما را پوشش می‌دهیم 

🎬 نمونه کار